VIDEO: Survivor 2022: Úplně poslední setkání soutěžících. Takto probíhalo

Sponzorované odkazy

Reality show Survivor 2022 defitintině skončila.

Známe vítěze, který si odnesl částku 2.500.000 Kč, a který tak obdržel titul vůbec prvního česko-slovenského vítěze této show.

Pokud jste sledovali čtvrteční a páteční Velké finále, tak jistě víte, že tímto vítězem se stal Vladimír.

Vláďa bojoval vedle své soupeřky Veve, kterou nakonec porazil vysokým skórem hlasů poroty.

Zajímavostí je, že jediná, ex-soutěžící, která hlasovala pro Veve, byla Chili, všichni ostatní porotci hlasovali pro Vladimíra.

Po příletu všech soutěžících zpět do České a Slovenské republiky dostali všichni soutěžící pozvánku na společnou akci, během které se všichni potkali u společného stolu a vydatného oběda.

Televize Nova udělala po tomto společném jídle krátké rozhovory, během kterých se ptala jednotlivých soutěžících, jak se adaptovali po příjezdu z Dominikánské republiky.

Sponzorované odkazy:

Pokud i Vás zajímá, jak toto první společné setkání probíhalo, tak se můžete na video podívat zde. Druhé video s rozhovory najdete zde.

Velké finále je možné shlédnout zpětně online na webu zde. Důležité je říci, že se jednalo o úplně poslední díl celého Survivora, další nás již nebude čekat.

Jak se Vám líbil celý Survivor 2022?

Pokud Vás zajímá, kdo byl korunován jako největší hrdina série, tak jméno najdete zde. Pokud chcete znát největšího zloducha série, tak výsledky hlasování najdete zde.

Napište nám svůj názor do naší diskuzní skupinky na Facebooku. Nachází se na facebooku zde a v tuto chvíli čítá 13.000 členů. Využít můžete i náš instagram zde.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Čítajte tiež:
Chybí Vám Survivor? Kupte si tričko jako vzpomínku. Podpoříte dobrou věc

Reality show Survivor 2022 zná svého vitěze. Týden, co týden jsme mohli sledovat tuto show na obrazovkách televize Nova a Markíza. Je to již 14 dní, co nám reality show ĎALEJ ----->

VIDEO: Takto si moderátor Mika spletl jména zemí na Eurovizi. Vidělo to 200 miliónů diváků

V sobotu se konalo finále pěvecké mezinárodní písničkové soutěže Eurovision Song Contest 2022, ve kterém jsme viděli i českou účast. Letošní ročník byl výjimečný v tom, že se toto klání ĎALEJ ----->

VIDEO: Vítěz Vláďa prozradil, zda půjde do druhé série Survivoru

Reality show Survivor Česko Slovensko 2022 defitintině skončila. Známe posledního přeživšího, který si odnesl výhru 2.500.000 Kč, a který tak získal také titul vůbec prvního česko-slovenského vítěze této show. Pokud ĎALEJ ----->

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..