VIDEO: Survivor 2022: Do koho se Chili na ostrově zamilovala?

Sponzorované odkazy

Reality show Survivor 2022 defintiivně skončila. Známe vítěze, který si odnesl 2.500.000 Kč a získal titul prvního česko-slovenského vítěze této show.

Stal se jím Vláďa, který porazil Veve. Zajímavostí je, že jedinou soutěžící, která hlasovala pro Veve ve velkém finále byla Chili.

Chili diváci znali již z předchozích reality show, a to například ze SuperStar nebo i z show Masterchef Česko, ve kterém tato soutěžící bojovala po boku dalších amaterských kuchařů.

Chili pravidelně vyhrávala na našem webu hlasování, a to v naší diskuzní skupině na facebooku jako hráč, kterého si diváci přejí ze všeho nejvíce pryč ze hry.

Chili vždy sesbírala nejvíce negativních hlasů z celé ankety, spousta diváků přiznalo, že s jejím odchodem se divákům hodně ulevilo.

Po odchodu Chili ze show udělala tato soutěžící rozhovor, ve kterém přiznala, jak se nyní cítí, jak hodnotí své působení v show, a také padla řeč na partnerské vztahy.

Chili přiznala, že se na ostrově v rámci Survivor 2022 zamilovala. Reality show Survivor 2022 ji tedy finanční výhru nepřineslo, ale lásku ano. Do koho se Chili zamilovala?

Sponzorované odkazy:

Televize Nova udělala na základě reakcí diváků seznam variant, které mohly na ostrově nastat.

Je to Gabor nebo nějaký z kameramanů? Podívejte se na video na stránkách Nova Plus, kde najdete najdete všechny možné varianty. Video najdete zde

Kdo si myslíte, že to je? Je to podle Vás někdo ze soutěžících nebo z produkce?

Napište nám svůj názor do naší diskuzní skupiny na facebooku zde,. Přidejte se jako člen. Je nás 13.000 diváků. Pokud máte instagram, přijďte nás navštívit také na náš profil zde.

Další díl reality show Survivor nás čeká na Voyo.cz a Voyo.sk až další týden. Pokud dáváte přednost televiznímu vysílání, tak show poběží opět v pátek ve 20:20 na TV Nova. Na Markíze až ve 23:30.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Čítajte tiež:
VIDEO: Takto si moderátor Mika spletl jména zemí na Eurovizi. Vidělo to 200 miliónů diváků

V sobotu se konalo finále pěvecké mezinárodní písničkové soutěže Eurovision Song Contest 2022, ve kterém jsme viděli i českou účast. Letošní ročník byl výjimečný v tom, že se toto klání ĎALEJ ----->

VIDEO: Vítěz Vláďa prozradil, zda půjde do druhé série Survivoru

Reality show Survivor Česko Slovensko 2022 defitintině skončila. Známe posledního přeživšího, který si odnesl výhru 2.500.000 Kč, a který tak získal také titul vůbec prvního česko-slovenského vítěze této show. Pokud ĎALEJ ----->

VIDEO: Survivor 2022: Které soutěžící chtějí diváci do AllStars verze? (16.5.2022)

Reality show Survivor 2022 je za námi. Známe celkového vítěze, který si odnesl částku 2.500.000 Kč, a který tak získal titul vůbec prvního česko-slovenského vítěze této show. Pokud jste se ĎALEJ ----->

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..