VIDEO: Jeden z ex-soutěžících prozradil, jak se ženy v Survivoru 2022 holily.

Sponzorované odkazy

Reality show Survivor Česko Slovensko 2022 definitivně skončila.

Známe posledního přeživšího, který si odnesl výhru 2.500.000 Kč, a který tak získal také titul vůbec prvního česko-slovenského vítěze této show.

Pokud jste sledovali čtvrteční a páteční Velké finále, tak jistě víte, kdo se stal tímto vítězem. Ano, byl to Vladimír.

Vladimír bojoval vedle své protihráčky Veve, kterou dokázal porazit velmi vysokým skórem hlasů poroty.

Po příjezdu všech soutěžících zpět do České a Slovenské republiky se ihned sletěla média na jednotlivé soutěžící a udělala s nimi rozhovor.

Probíraly se samozřejmě zpětné dojmy z celého Survivora 2022. Na povrch tak přicházely různé informace ze zákulisí ze stran soutěžících, kterým již nic nebránilo říkat věci, tak jak skutečně byly.

Jedním ze soutěžících, který si nebral servítky byl i Adam Raiter, který otevřeně řekl, co si o celé hře myslí. Zároveň i řekl, že v Survivoru 2022 probíhala šikana, která by se dala připodobnit šikaně v první třídě.

Sponzorované odkazy:

Adam byl pozýván i do dalších pořadů na video portále YouTube.com, kde prozradil další informace, které zajímaly televizní diváky. Pokud i vás zajímá například odpověď na otázku, jak se ženy na ostrově holily, tak zavítejte do video rozhovoru zde, kde najdete odpověď.

Jak Vás bavil Survivor 2022? Napište nám do komentářů své dojmy z celé hry.

Chtěli byste další sérii?

Napište nám také názor do naší diskuzní skupinky na Facebooku. Nachází se na facebooku zde a v tuto chvíli čítá 13.000 členů. Využít můžete i náš instagram zde.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Čítajte tiež:
Chybí Vám Survivor? Kupte si tričko jako vzpomínku. Podpoříte dobrou věc

Reality show Survivor 2022 zná svého vitěze. Týden, co týden jsme mohli sledovat tuto show na obrazovkách televize Nova a Markíza. Je to již 14 dní, co nám reality show ĎALEJ ----->

VIDEO: Takto si moderátor Mika spletl jména zemí na Eurovizi. Vidělo to 200 miliónů diváků

V sobotu se konalo finále pěvecké mezinárodní písničkové soutěže Eurovision Song Contest 2022, ve kterém jsme viděli i českou účast. Letošní ročník byl výjimečný v tom, že se toto klání ĎALEJ ----->

VIDEO: Vítěz Vláďa prozradil, zda půjde do druhé série Survivoru

Reality show Survivor Česko Slovensko 2022 defitintině skončila. Známe posledního přeživšího, který si odnesl výhru 2.500.000 Kč, a který tak získal také titul vůbec prvního česko-slovenského vítěze této show. Pokud ĎALEJ ----->

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..