VIDEO: Jak to, že má nový kus oblečení? TOHOTO si diváci všimli v nové epizodě Survivor

Sponzorované odkazy

zdroj: nova.cz

Minulý čtvrtek byla odvysílána v pořadí 28. epizoda reality show Survivor.

V ní bojovala poslední sedmička hráčů o imunitu a také i o odměnu, kterou vyhrál Martin Konečný.

Ten zvládl balancování na vodě ze všech hráčů nejlépe a získal tak možnost strávit půl dne mimo kemp.

zdroj: nova.cz

Martin si k sobě na odměnu vybral Karolínu, Johanku a Adama. Čtveřice se odebrala nejdříve na dobrou večeři a následně na noční párty do tanečního klubu.

Martinovi se následně po návratu z odměny na závěrečnou kmenovou radu, objevil na nohou nový kus oblečení, který soutěžící ještě na sobě během uplynulých měsíců na ostrově neměl.

Na záběr upozornili diváci v diskuzní skupině na facebooku, a to ihned po odvysílání epizody na voyo.cz. Pokud vás zajímá, o jaký kus oblečení se jedná, můžete se na záběr podívat v následujícím videu.

zdroj: nova.cz

Fotografii, na které můžete vidět Martina s novými punčochami na šestnácté kmenové radě, se lze podívat ve videu na našem YouTube kanále zde.

„Martin to včera přepísknul s alkoholem,“ informoval Adam kmen poté, co se soutěžící vrátili zpět z odměny do kempu.

zdroj: nova.cz

Konkrétnější vyjádření, proč Martin tento nový kus oblečení dostal a k jakému zdravotnímu problému sloužil, jsme se v epizodě nijak nedozvěděli.

S největší pravděpodobností soutěžící nejspíš během párty upadl a zranil se, což ukazují jeho náplasti na kolenou.

Další highlighty poslední 28. epizody si můžete přečíst také na oficiálních stránkách nova.cz.

👇 Nepřehlédněte také: 👇

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TVFANS.cz
TVFANS.cz