VIDEO: Hospodár tvrdo reaguje na alkoholové orgie na Farme. Mení pravidlá. Takto to bude odteraz

Sponzorované odkazy

zdroj: markiza.sk. Se souhlasem TV Markíza

Farmáři to přehnali s pitím, hospodář zasáhl: Přísné pravidlá.

Včerejší sedmá premiérová epizoda byla odvysílaná včera po 10. hodině v předpremiéře na video platformě Voyo a Oneplay. Stejný díl bude odvysílán také dnes večer na obrazovkách TV Markíza ve 21:55 hodin.

Nová epizoda ukázala pokračování bujaré oslavy po skončení duelu, během které se velká část farmářů opila pod obraz. Odvysílání šesté epizody vyvolalo na sociálních sítích pobouřeni.

Po prvním duelu, ve kterém vypadl Arseni, se na statku děly věci, které si někteří soutěžící nejspíš budou ještě dlouho pamatovat. Alkohol začal téct proudem už od rána – iniciátorkou byla Miša a rychle se k ní přidal i Rišo.

Výsledkem byly scény, na které se rozhodně nehodilo koukat a které vyvolaly velkou negativní zpětnou vazbu ze stran televizních diváků.

Sponzorované odkazy:
zdroj: markiza.sk. Se souhlasem TV Markíza

Ať už to bylo svlečení trenek a následný konflikt Riša a Mariána v bazénku, vytvoření táboráku v kuchyni čtveřicí farmářů, či naprosto vulgární slovní přestřelka čtvrté cenové mezi Dorotou a Miškou, první týden na Farmě skončil opravdu divoce.

Nejvíce negativních ohlasů na sociálních sítích sklidil bezesporu výstup opilého Richarda u farmářského stolu, u kterého křičel na Alici a nechtěl přijmout pokutu v podobě stržení peněz za porušení pravidel.

Ještě před volbou nových sluhů vyzvala další den Alica ostatní, aby se k předchozímu dni vyjádřili. Rišo, už zcela střízlivý, se omluvil za své chování a přiznal, že to opravdu přehnal.

,,Richard, když pije alkohol, tak je z něho zvíře, dělá to s ním to, co dělá, je fakt nechutný,“ reagovala manažerka prodeje Marcela na Richardové výstupy předchozí noc.

Sponzorované odkazy:
zdroj: markiza.sk. Se souhlasem TV Markíza

K omluvě se připojila i Dorota, která si uvědomila, že její hádka s Mišou u stolu byla za hranou. Slibila, že pokud dojde k dalším konfliktům, vyřeší je raději v soukromí, aby tím nerušila ostatní.

Své slovo měla u stolu také nová farmářka týdne Lucia, která rozhodla, že na Farmě dojde k omezení pití alkoholu.

To nejdůležitější ovšem nastalo, když na Farmu dorazil hospodář Martin, který se samozřejmě ihned dozvěděl, co vše se na Farmě uplynulé noci dělo.

Legenda slovenské Farmy, která je v show již přes 15 let, nakonec rozhodla, že změní pravidla. Pokud vás zajímá, co se od dnešního dne mění, na oznámení hospodáře Martina se můžete podívat v následujícím videu.

Sponzorované odkazy:
zdroj: markiza.sk. Se souhlasem TV Markíza
zdroj: markiza.sk. Se souhlasem TV Markíza

,,Je důležité, abyste si uvědomili jednu věc …,“ začal oznámení hospodář Martin před všemi farmáři důrazným tónem.

Jaký máte názor na bujaré oslavy na Farmě vy? Další v pořadí 8. díl nás čeká již zítra ve 21:55 na Voyo a Oneplay.

Přidejte se na náš facebook zde, kde již vše intenzivně rozebírají diváci.

Důležitou informaci ohledně změny pravidel, kterou se farmáři dozvěděli od hospodáře Martina, si můžete přehrát ve videu zde.

Sponzorované odkazy:

👇 Nepřehlédněte také: 👇

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak data z komentářů zpracováváme.

TVFANS.cz
TVFANS.cz