VIDEO: Survivor 2023 – kdo vyhrál Survivor a je vítěz? Kompletní přehled (AKTUALIZOVÁNO – 32. díl – 17. 5. 2023)

Sponzorované odkazy

zdroj: nova.cz

Výsledky, kdo vypadl – 26. 1. 2023 – První VYHAZOV v Survivoru 2023. TUTO soutěžící vyřadili!

Nejvíce hlasů obdržela na kmenové radě soutěžící Lída. Proti ní se postavila v duelu atletka Teraza. Pokud Vás zajímá, kdo nakonec jako první opustil hru, hru opustila Tereza.

Dnešní nový 6. díl Survivor 2023. Kdo vypadl? Jméno zde! (9. 2. 2023)

Na závěrečné kmenové radě obdržely nejvíce hlasů Soňa s Karolínou, kterou následně poslal Pítr do duelu. Pokud si přejete vědět jméno vyřazené soutěžící, tak hru opustila Soňa.

Dnešní nový 8. díl Survivor 2023. Kdo vypadl? Jméno zde! (16. 2. 2023)

Nejvíce hlasů na kmenové radě získala Kundosaki. Rozhodoval nakonec Švanci, který poslal do duelu Báru. Jméno vyřazeného soutěžícího je Bára

Survivor 2023 – Výsledky, kdo vypadl v 10. díle (23. 2. 2023)

V Survivor 2023 poprvé letos padla remíza. Nejvíce hlasů obdržela Lída a Barbora, které také svedly závěrečný duel. Jméno vyřazené soutěžící je Lída.

Promíchali je! Toto je NOVÉ složení kmenů. Výsledky, kdo vypadl ve 12. díle (2. 3. 2023)

Nejvíce hlasů obdržel Pítr, který svedl závěrečný duel s Kundosaki, kterou poslal do duelu Filip. Jméno vyřazené soutěžící je Kundosaki.

Masakr v Survivor! TENTO soutěžící se pohádal s moderátorem Novotným a odstoupil! Výsledky, kdo vypadl (9. 3. 2023)

Následně probíhalo již klasické hlasování, ve kterém nejvíce hlasů obdržel starý Martin, který svedl závěrečný duel se Švancim, kterého poslal do duelu Adam. Pozor, spoiler. Jméno druhého vyřazeného soutěžícího je Švanci.

Fotografie z letiště nebyla fake. TENTO soutěžící dnes vypadl ze Survivor (16. 3. 2023)

Nejvíce hlasů obdržel Filip, který také svedl závěrečný duel s Pítrem, kterého poslal do souboje Tomáš. Jméno vyřazené soutěžícího je Pítr

1. velký blindside! Použila imunitu a poslala TOHOTO hráče domů. Výsledky, kdo vypadl v 18. díle (23. 3. 2023)

Nejvíce hlasů obdržela Andrea, ta použila skrytou imunitu a všechny hlasy proti ní se nepočítaly. Druhý nejvyšší počet hlasů obdržel Filip, který také svedl závěrečný duel s Karolinou, kterou poslal do souboje Matěj. Jméno vyřazeného soutěžícího je Filip

Největší kudla v zádech 2. série Survivor! Výsledky, kdo vypadl ve 20. díle (30. 3. 2023)

Matěj poslal do duelu Pavlínu, což mladou blondýnku šokovalo, oba soutěžící se totiž spolu znají mimo ostrov ze seriálu Praha – den & noc, ve kterém spolu hráli. Jméno vyřazeného soutěžícího je Pavlína.

ZVRAT v Survivor! Johana dala imunitu Karolíně a vyhodila TOHOTO muže! Výsledky, kdo vypadl ve 22. díle (6. 4. 2023)

Nejvíce hlasů obdržela Karolína, ta ovšem měla od Johanky skrytou imunitu, a tak nemohla být vyřazena, následně obdržel jeden hlas Matěj a jeden Tomáš, nastala remíza a hlasovalo se znovu. V druhém kole hlasování nejvíce hlasů obdržel Matěj a Andrea mu do duelu poslala Tomáše. Kdo nakonec v duelu Tomáš vs. Matěj vypadl a ukončil tak hru před branami sloučení? Jméno vyřazeného soutěžícího je Matěj.

TUTO soutěžící vyhodili jako PRVNÍ ve sloučení! Výsledky, kdo vypadl ve 24. díle (13. 4. 2023)

Nejvíce hlasů obdržela Žaneta, pro kterou hlasovalo šest soutěžících. Následně to byl Tomáš, kdo vybíral Žanetě soupeřku. Tomáš nakonec poslal do duelu společně s Žanetou Johanku. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu obě ženy svedly závěrečný boj o setrvání v soutěži. Kdo nakonec v duelu Žaneta vs. Johanka vypadl a ukončil tak hru jako první ve sloučení? Pozor, spoiler. Před pár dny jsme vám jako jediný server přinesli článek, ve kterém jsme vás informovali, že tato soutěžící bude ve hře už jen chvíli, článek si můžete přečíst zpětně zde. Jméno vyřazené soutěžící je Žaneta.

Kmenem nenáviděný Tomáš vyhazuje DALŠÍHO hráče! Výsledky, kdo vypadl v Survivor ve 25. díle (19. 4. 2023)

Nejvíce hlasů obdržel Tomáš, pro kterou hlasovalo šest soutěžících. Následně to byl Josef, kdo vybíral Tomášovi soupeře.

Josef nakonec poslal do duelu společně s Tomášem Kristiána, který obdržel druhý nejvyšší počet hlasů. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba muži svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži. Kdo nakonec v duelu Tomáš vs. Kristián vypadl a ukončil tak hru jako druhý ve sloučení? Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího je Kristián.

Kmenem hejtovaný Tomáš opět vyhrává a posílá TOHOTO hráče domů! Výsledky, kdo vypadl v Survivor ve 26. díle (20. 4. 2023)

Nejvíce hlasů obdržela Karolína, pro kterou hlasovalo pět soutěžících. Na druhém místě skončil Martin Konečný se čtyřmi hlasy. Následně to byl Tomáš, kdo vybíral Karolíně soupeře. Tomáš nakonec poslal do duelu společně s Karolínou Kulhyho. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži. Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího najdete ve videu na oficiálních stránkách televize nova.cz.

VIDEO: Andrea vyhrála imunitu! Martin se zachraňuje. Tomáš vyhazuje v duelu TUTO osobu! Výsledky, kdo vypadl v Survivor ve 27. díle (26. 4. 2023)

Martin zahrál na kmenové radě tajnou imunitu. Nejvíce hlasů obdržel Martin a Tomáš. Martin měl imunitu, a tak byl Tomáš se třemi hlasy poslán do duelu. Andrea, která vyhrála imunitu nakonec poslala do duelu společně s Tomášem Barboru. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži. Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího se dozvíte ve videu na oficiálních stránkách televize nova.cz.

VIDEO: Johanka ukradla hlas Tomášovi! Ten poslal domů TUTO favoritku. Výsledky, kdo vypadl v Survivor ve 28. díle (27. 4. 2023)

Johanka použila tajnou výhodu na kmenové radě a ukradla hlas Tomášovi. Nejvíce hlasů obdržela Andrea, jež získala čtyři hlasy. Martin nakonec poslal do duelu společně s Andreou Tomáše. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži.

Kdo nakonec v duelu Tomáš vs. Andrea vypadl a ukončil tak hru jako pátý ve sloučení? Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího se dozvíte ve videu na oficiálních stránkách televize nova.cz.

VIDEO: Johana vyhrála imunitu, zahrála za Martina i tu skrytou. TENTO muž vypadl! Výsledky Survivor 29. dílu (3. 5. 2023)

Johanka zahrála skrytou imunitu za Martina. Nejvíce hlasů obdržel Tomáš, jenž získal 3 hlasy.

Johanka nakonec poslala do duelu společně s Tomášem Pepu. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži.

Kdo nakonec v duelu Pepa vs. Tomáš vypadl a ukončil tak hru jako šestý ve sloučení?

Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího se dozvíte ve videu na oficiálních stránkách televize nova.cz.

VIDEO: Herečka Krézlová vyhrála imunitu a dostala se do semifinále! Tomáš vyhodil DALŠÍHO hráče! Výsledky, kdo vypadl v Survivor – 30. díl (4. 5. 2023)

Žádná skrytá imunita se na kmenové radě tentokrát nezahrála. Nejvíce hlasů obdržel Tomáš, jenž získal opět 3 hlasy.

Karolína nakonec poslala do duelu společně s Tomášem Adama. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži.

Kdo nakonec v duelu Tomáš vs. Adam vypadl a ukončil tak hru jako sedmý ve sloučení?

Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího se dozvíte ve videu na oficiálních stránkách televize nova.cz.

VIDEO: TOTO je finálová trojice SURVIVOR 2023! Výsledky, kdo vypadl v Survivor – 31. díl (10. 5. 2023)

Žádná skrytá imunita se na kmenové radě nezahrála, protože již nemá platnost. Nejvíce hlasů obdržel Martin, jenž získal 3 hlasy. Tomáš nakonec poslal do duelu společně s Martinem Johanku. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži.

Pozor, spoiler. TVFANS.cz vám jako jediný server přinesl jako první již na začátku dubna informaci o tom, že jedna ze soutěžících propálila na svém instagramu počet dní strávených na ostrově. Tato soutěžící skutečně dnes vypadla. Jméno vyřazené soutěžící se dozvíte v tomto našem předchozím článku zde.

VIDEO: Kdo vyhrál Survivor 2023? TOTO je vítěz! Gratulujeme. Výsledky 32. díl (17. 5. 2023)

Martin a Tomáš se postavili před porotu a zahájili každý svou závěrečnou řeč. Oba soutěžící si přinesli po jednom extra hlasu poroty, které získali v předchozím souboji.

Po závěrečné řeči finálové dvojice již dostala slovo porota, která pokládala finalistům otázky a hned po nich odhlasovala.

Kdo nakonec ve složení Martin vs. Tomáš vyhrál u poroty a stal se tak vítězem druhého ročníku Survivor?

Pozor, spoiler. TVFANS.cz vám jako jediný server přinesl jméno vítěze Survivor již v pátek minulého týdne. Tento soutěžící skutečně dnes vyhrál. Jméno vítěze Survivor se dozvíte v tomto našem předchozím článku zde. Stav hlasování byl 6:5 (9 hlasů poroty + 2 extra hlasy ze soubojů).

Čtěte také:

VIDEO: Gratulace! TATO soutěžící Survivor čeká miminko! Přítele odhalila přitom jen před měsícem25 srpna, 2023
VIDEO: Vítěz Survivor Tomáš po letech dlouhé samoty představil novou ženu. TO JE ONA!20 července, 2023
VIDEO: Má sestra spáchala sebevraždu, nedokážu se s tím smířit, svěřila se Johanka ze Survivor8 června, 2023
VIDEO: Vítěz Survivor jako zpěvák? Dle diváků má Tomáš Weimann tohoto dvojníka v SuperStar7 června, 2023
VIDEO: Ano, jedla jsem stranou, kápla božskou herečka Krézlová. TAKTO to celé s jídlem probíhalo6 června, 2023
VIDEO: Johanka podstoupila další plastický zákrok. Uvažovala o něm 12 let, říká5 června, 2023
VIDEO: Firmy se mi neozývají, říká nezaměstnaný Martin ze Survivor. Zvažuje politiku2 června, 2023
VIDEO: Krézlová k nenávisti. TOTO udělala jako první po zjištění, že ji český národ nemusí2 června, 2023
VIDEO: TENTO soutěžící lituje své účasti v Survivor, jde pracovat zpět do zastavárny1 června, 2023
VIDEO: Mluvil více, než měl. TOMUTO hráči hrozí pokuta a rozvázání spolupráce pro další show31 května, 2023
VIDEO: Zhubla jen 5 kg za tři měsíce. Herečka Krézlová se vyjadřuje k tajným zdrojům potravy v Survi...30 května, 2023
VIDEO: Martin vyzradil informace ze Survivor. TOTO dostávalo 6 hráčů na ostrově od produkce30 května, 2023
VIDEO: Je to na můj žaludek příliš. Na Taťánu podávám žalobu a TOTO ji vzkazuji, říká Brzobohatý30 května, 2023
VIDEO: Co říká přítelkyně Brzobohatého na to, že se její Ondřej vydává v soukromí za Tiffany?29 května, 2023
VIDEO: Martin se nechce vysněných miliónů vzdát, ihned míří do TÉTO DALŠÍ reality show29 května, 2023
VIDEO: Milionář Jiří Hanousek náhle obrací! Vrací se do Survivor 3. TOTO ho přemluvilo29 května, 2023
VIDEO: Jak je to možné? Objevily se TYTO fotografie ze Survivor focené mobilem26 května, 2023
VIDEO: Brzobohatý nakonec přiznal, že se za ženu převleče rád. TOTO je Tiffany Richbitch26 května, 2023
VIDEO: Realiťák Jiří Hanousek odpověděl, zda se vrátí do Survivor 326 května, 2023
VIDEO: Johance hlasem za Tomáše ve finále vyhrožují hlavně muži. TOTO přejí jí i její rodině26 května, 2023
VIDEO: Co přijde po Survivor? Tato další reality show nás čeká již brzy25 května, 2023
VIDEO: Herečka Krézlová se poprvé vyjadřuje k nalezeným krabičkám od jídla. TOTO vzkazuje Andrejce25 května, 2023
VIDEO: Martin to se showbyznysem myslí vážně. TAKTO už selfíčkuje v barber shopech25 května, 2023
Ať řekne celou pravdu, vybízí Kuchařová Brzobohatého. Dle církevního spisu se rád převléká za ženu25 května, 2023
VIDEO: Jednou za půl roku si drogu dám, přiznává vítěz Survivor Tomáš Weimann. Kterou?24 května, 2023
VIDEO: První camping a společná hostina po skončení Survivor. TITO hráči tam opět nepřišli24 května, 2023
VIDEO: V pořadí čtvrtý doktor a stále bez zlepšení. TOTO se nyní o zranění dozvěděla herečka Krézlov...24 května, 2023
VIDEO: Martin ze Survivor dal výpověď v práci a míří do showbyznysu. Chci žít ze slávy, říká24 května, 2023
VIDEO: Cože, další? Novým mužem roku je TENTO další soutěžící z reality show Survivor23 května, 2023
VIDEO: S kým se vítěz Tomáš rozdělí o výhru 2,5 miliónů? TOHOTO hráče z kmene zmiňuje23 května, 2023
VIDEO: Martinovi přes telefon domluvila jeho matka. TAKTO se nyní omlouvá Johance za vulgarity23 května, 2023
VIDEO: Tomáš jeho vítěz není. TUTO osobu označil moderátor Novotný jako nepsanou vítězku 2. série23 května, 2023
VIDEO: Johanka poprvé reaguje na sprosté útoky na její osobu. TOTO vzkazuje Martinovi22 května, 2023
VIDEO: Neprokoukl jsi mě, gratuluje bronzová Krézlová vítězovi Tomášovi. Co dalšího mu vzkazuje?22 května, 2023
VIDEO: Kokain i extáze. Vítěz 2,5 miliónů Kč Tomáš se vyjádřil k závislostem na tvrdých drogách22 května, 2023
VIDEO: Zničila mi život, zůstanu dělníkem, chudou slovenskou třídou, říká Martin o Johance22 května, 2023
VIDEO: Chybí vám Survivor? Už nemusí. Začal Survivor After. Přehrajte si 1. díl online už nyní19 května, 2023
VIDEO: Je 2,5 miliónu v Survivor málo? Vítěz Tomáš řekl, za co peníze ihned utratí19 května, 2023
VIDEO: První velké společné setkání Survivors. TITO hráči tam vůbec nepřišli19 května, 2023
VIDEO: Johanu už do smrti nepozdravím. Slovena to dala Čechovi. Je to zrádkyně, říká runner-up Marti...19 května, 2023
VIDEO: Vítězem Survivor 2023 se stal Tomáš Weimann. Povyhazoval celý kmen Rebelové18 května, 2023
VIDEO: Neunesl prohru v Survivor. TAKTO místo gratulace Martin protestuje proti novému vítězi18 května, 2023
VIDEO: Johanka připravila Martina v Survivor o dva a půl miliónů. Ten se s ní do teď nebaví18 května, 2023
VIDEO: O ničem jiném se nemluví více. TOTO udělala Johanka na finále Survivor a odpálila rozbušku me...18 května, 2023
VIDEO: Obrovská zrada v hlasování pro vítěze. Odkrytí tajného hlasování finále 32. díl Survivor (17....18 května, 2023
VIDEO: Kdo vyhrál Survivor 2023? TOTO je vítěz! Gratulujeme. Výsledky 32. díl (17. 5. 2023)17 května, 2023
VIDEO: Během Survivor byla doma podváděna. TATO osoba z Hrdinů se nyní dozvěděla nevěru17 května, 2023
VIDEO: Dnes nás čeká velké finále Survivor 2023. TOTO je vítěz dle moderátora Ondřeje Novotného17 května, 2023
VIDEO: Pozor, dnes je úplně poslední díl Survivor. V kolik hodin se bude finále vysílat?17 května, 2023
VIDEO: Dnes ji čeká finále v Survivor. Místo přání k vítězství chodí Krézlové výhružky smrti17 května, 2023

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function adrotate_ad() in /data/web/virtuals/227562/virtual/www/domains/tvfans.cz/wp-content/themes/esplanade/single.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/227562/virtual/www/domains/tvfans.cz/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /data/web/virtuals/227562/virtual/www/domains/tvfans.cz/wp-blog-header.php(19): require_once('/data/web/virtu...') #2 /data/web/virtuals/227562/virtual/www/domains/tvfans.cz/index.php(17): require('/data/web/virtu...') #3 {main} thrown in /data/web/virtuals/227562/virtual/www/domains/tvfans.cz/wp-content/themes/esplanade/single.php on line 44