VIDEO: Survivor 2023 – kdo vyhrál Survivor a je vítěz? Kompletní přehled (AKTUALIZOVÁNO – 32. díl – 17. 5. 2023)

Sponzorované odkazy

zdroj: nova.cz

Výsledky, kdo vypadl – 26. 1. 2023 – První VYHAZOV v Survivoru 2023. TUTO soutěžící vyřadili!

Nejvíce hlasů obdržela na kmenové radě soutěžící Lída. Proti ní se postavila v duelu atletka Teraza. Pokud Vás zajímá, kdo nakonec jako první opustil hru, hru opustila Tereza.

Dnešní nový 6. díl Survivor 2023. Kdo vypadl? Jméno zde! (9. 2. 2023)

Na závěrečné kmenové radě obdržely nejvíce hlasů Soňa s Karolínou, kterou následně poslal Pítr do duelu. Pokud si přejete vědět jméno vyřazené soutěžící, tak hru opustila Soňa.

Dnešní nový 8. díl Survivor 2023. Kdo vypadl? Jméno zde! (16. 2. 2023)

Nejvíce hlasů na kmenové radě získala Kundosaki. Rozhodoval nakonec Švanci, který poslal do duelu Báru. Jméno vyřazeného soutěžícího je Bára

Survivor 2023 – Výsledky, kdo vypadl v 10. díle (23. 2. 2023)

V Survivor 2023 poprvé letos padla remíza. Nejvíce hlasů obdržela Lída a Barbora, které také svedly závěrečný duel. Jméno vyřazené soutěžící je Lída.

Promíchali je! Toto je NOVÉ složení kmenů. Výsledky, kdo vypadl ve 12. díle (2. 3. 2023)

Nejvíce hlasů obdržel Pítr, který svedl závěrečný duel s Kundosaki, kterou poslal do duelu Filip. Jméno vyřazené soutěžící je Kundosaki.

Masakr v Survivor! TENTO soutěžící se pohádal s moderátorem Novotným a odstoupil! Výsledky, kdo vypadl (9. 3. 2023)

Následně probíhalo již klasické hlasování, ve kterém nejvíce hlasů obdržel starý Martin, který svedl závěrečný duel se Švancim, kterého poslal do duelu Adam. Pozor, spoiler. Jméno druhého vyřazeného soutěžícího je Švanci.

Fotografie z letiště nebyla fake. TENTO soutěžící dnes vypadl ze Survivor (16. 3. 2023)

Nejvíce hlasů obdržel Filip, který také svedl závěrečný duel s Pítrem, kterého poslal do souboje Tomáš. Jméno vyřazené soutěžícího je Pítr

1. velký blindside! Použila imunitu a poslala TOHOTO hráče domů. Výsledky, kdo vypadl v 18. díle (23. 3. 2023)

Nejvíce hlasů obdržela Andrea, ta použila skrytou imunitu a všechny hlasy proti ní se nepočítaly. Druhý nejvyšší počet hlasů obdržel Filip, který také svedl závěrečný duel s Karolinou, kterou poslal do souboje Matěj. Jméno vyřazeného soutěžícího je Filip

Největší kudla v zádech 2. série Survivor! Výsledky, kdo vypadl ve 20. díle (30. 3. 2023)

Matěj poslal do duelu Pavlínu, což mladou blondýnku šokovalo, oba soutěžící se totiž spolu znají mimo ostrov ze seriálu Praha – den & noc, ve kterém spolu hráli. Jméno vyřazeného soutěžícího je Pavlína.

ZVRAT v Survivor! Johana dala imunitu Karolíně a vyhodila TOHOTO muže! Výsledky, kdo vypadl ve 22. díle (6. 4. 2023)

Nejvíce hlasů obdržela Karolína, ta ovšem měla od Johanky skrytou imunitu, a tak nemohla být vyřazena, následně obdržel jeden hlas Matěj a jeden Tomáš, nastala remíza a hlasovalo se znovu. V druhém kole hlasování nejvíce hlasů obdržel Matěj a Andrea mu do duelu poslala Tomáše. Kdo nakonec v duelu Tomáš vs. Matěj vypadl a ukončil tak hru před branami sloučení? Jméno vyřazeného soutěžícího je Matěj.

TUTO soutěžící vyhodili jako PRVNÍ ve sloučení! Výsledky, kdo vypadl ve 24. díle (13. 4. 2023)

Nejvíce hlasů obdržela Žaneta, pro kterou hlasovalo šest soutěžících. Následně to byl Tomáš, kdo vybíral Žanetě soupeřku. Tomáš nakonec poslal do duelu společně s Žanetou Johanku. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu obě ženy svedly závěrečný boj o setrvání v soutěži. Kdo nakonec v duelu Žaneta vs. Johanka vypadl a ukončil tak hru jako první ve sloučení? Pozor, spoiler. Před pár dny jsme vám jako jediný server přinesli článek, ve kterém jsme vás informovali, že tato soutěžící bude ve hře už jen chvíli, článek si můžete přečíst zpětně zde. Jméno vyřazené soutěžící je Žaneta.

Kmenem nenáviděný Tomáš vyhazuje DALŠÍHO hráče! Výsledky, kdo vypadl v Survivor ve 25. díle (19. 4. 2023)

Nejvíce hlasů obdržel Tomáš, pro kterou hlasovalo šest soutěžících. Následně to byl Josef, kdo vybíral Tomášovi soupeře.

Josef nakonec poslal do duelu společně s Tomášem Kristiána, který obdržel druhý nejvyšší počet hlasů. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba muži svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži. Kdo nakonec v duelu Tomáš vs. Kristián vypadl a ukončil tak hru jako druhý ve sloučení? Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího je Kristián.

Kmenem hejtovaný Tomáš opět vyhrává a posílá TOHOTO hráče domů! Výsledky, kdo vypadl v Survivor ve 26. díle (20. 4. 2023)

Nejvíce hlasů obdržela Karolína, pro kterou hlasovalo pět soutěžících. Na druhém místě skončil Martin Konečný se čtyřmi hlasy. Následně to byl Tomáš, kdo vybíral Karolíně soupeře. Tomáš nakonec poslal do duelu společně s Karolínou Kulhyho. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži. Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího najdete ve videu na oficiálních stránkách televize nova.cz.

VIDEO: Andrea vyhrála imunitu! Martin se zachraňuje. Tomáš vyhazuje v duelu TUTO osobu! Výsledky, kdo vypadl v Survivor ve 27. díle (26. 4. 2023)

Martin zahrál na kmenové radě tajnou imunitu. Nejvíce hlasů obdržel Martin a Tomáš. Martin měl imunitu, a tak byl Tomáš se třemi hlasy poslán do duelu. Andrea, která vyhrála imunitu nakonec poslala do duelu společně s Tomášem Barboru. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži. Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího se dozvíte ve videu na oficiálních stránkách televize nova.cz.

VIDEO: Johanka ukradla hlas Tomášovi! Ten poslal domů TUTO favoritku. Výsledky, kdo vypadl v Survivor ve 28. díle (27. 4. 2023)

Johanka použila tajnou výhodu na kmenové radě a ukradla hlas Tomášovi. Nejvíce hlasů obdržela Andrea, jež získala čtyři hlasy. Martin nakonec poslal do duelu společně s Andreou Tomáše. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži.

Kdo nakonec v duelu Tomáš vs. Andrea vypadl a ukončil tak hru jako pátý ve sloučení? Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího se dozvíte ve videu na oficiálních stránkách televize nova.cz.

VIDEO: Johana vyhrála imunitu, zahrála za Martina i tu skrytou. TENTO muž vypadl! Výsledky Survivor 29. dílu (3. 5. 2023)

Johanka zahrála skrytou imunitu za Martina. Nejvíce hlasů obdržel Tomáš, jenž získal 3 hlasy.

Johanka nakonec poslala do duelu společně s Tomášem Pepu. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži.

Kdo nakonec v duelu Pepa vs. Tomáš vypadl a ukončil tak hru jako šestý ve sloučení?

Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího se dozvíte ve videu na oficiálních stránkách televize nova.cz.

VIDEO: Herečka Krézlová vyhrála imunitu a dostala se do semifinále! Tomáš vyhodil DALŠÍHO hráče! Výsledky, kdo vypadl v Survivor – 30. díl (4. 5. 2023)

Žádná skrytá imunita se na kmenové radě tentokrát nezahrála. Nejvíce hlasů obdržel Tomáš, jenž získal opět 3 hlasy.

Karolína nakonec poslala do duelu společně s Tomášem Adama. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži.

Kdo nakonec v duelu Tomáš vs. Adam vypadl a ukončil tak hru jako sedmý ve sloučení?

Pozor, spoiler. Jméno vyřazeného soutěžícího se dozvíte ve videu na oficiálních stránkách televize nova.cz.

VIDEO: TOTO je finálová trojice SURVIVOR 2023! Výsledky, kdo vypadl v Survivor – 31. díl (10. 5. 2023)

Žádná skrytá imunita se na kmenové radě nezahrála, protože již nemá platnost. Nejvíce hlasů obdržel Martin, jenž získal 3 hlasy. Tomáš nakonec poslal do duelu společně s Martinem Johanku. Dvojice se následně odebrala do duelové arény, kde spolu oba soutěžící svedli závěrečný boj o setrvání v soutěži.

Pozor, spoiler. TVFANS.cz vám jako jediný server přinesl jako první již na začátku dubna informaci o tom, že jedna ze soutěžících propálila na svém instagramu počet dní strávených na ostrově. Tato soutěžící skutečně dnes vypadla. Jméno vyřazené soutěžící se dozvíte v tomto našem předchozím článku zde.

VIDEO: Kdo vyhrál Survivor 2023? TOTO je vítěz! Gratulujeme. Výsledky 32. díl (17. 5. 2023)

Martin a Tomáš se postavili před porotu a zahájili každý svou závěrečnou řeč. Oba soutěžící si přinesli po jednom extra hlasu poroty, které získali v předchozím souboji.

Po závěrečné řeči finálové dvojice již dostala slovo porota, která pokládala finalistům otázky a hned po nich odhlasovala.

Kdo nakonec ve složení Martin vs. Tomáš vyhrál u poroty a stal se tak vítězem druhého ročníku Survivor?

Pozor, spoiler. TVFANS.cz vám jako jediný server přinesl jméno vítěze Survivor již v pátek minulého týdne. Tento soutěžící skutečně dnes vyhrál. Jméno vítěze Survivor se dozvíte v tomto našem předchozím článku zde. Stav hlasování byl 6:5 (9 hlasů poroty + 2 extra hlasy ze soubojů).

Čtěte také:

VIDEO: Další velký skandál. Pirát zahrál imunitu za tuto soutěžící, ta ji odmítla a nechala se raděj...24 dubna, 2024
VIDEO: Dnešní vyřazení se zapíše do historie. Nebude se vám vůbec líbit, varuje Novotný. Toto se bud...24 dubna, 2024
VIDEO: Vypadá takto vítěz? Největší favorité Mikýř a Marty se poprvé ukázali na veřejnosti. Podívejt...23 dubna, 2024
VIDEO: Proč Marty nechtěl, aby ho Pirát vybral? Za vším stojí tato osoba: ,,Je to psychopat" říká23 dubna, 2024
VIDEO: Dalších 6 Survivorů přistálo v České republice. Podívejte, kdo vypadá, že se dostal do finále22 dubna, 2024
VIDEO: Jsou zpět. Všichni Survivoři právě přistáli v Praze. Podívejte se, kdo vypadá, že to celé vyh...19 dubna, 2024
VIDEO: Takto policistka krade tajně věci z cizího batohu. Kristina se jasně zdiskreditovala, kritizu...19 dubna, 2024
VIDEO: Dostávají soutěžící na kmenových radách tajně najíst? Tuto větu řekl cestovatel Carev19 dubna, 2024
VIDEO: Mají snad soutěžící v Survivor scénář? Na tento záběr ve velkém upozorňují televizní diváci18 dubna, 2024
VIDEO: Nemáš absolutně žádnou úctu k ženám, řveš po nich, neplníš sliby, střelil jsi mě. Odkrytí hla...18 dubna, 2024
VIDEO: Radek a Carev byli posláni do duelu. Takto kmeny kompletně promíchali. Jméno, kdo vypadl17 dubna, 2024
VIDEO: V Survivor 2024 se poprvé v historii kradlo. Tito dva soutěžící prohledávají cizí batoh17 dubna, 2024
VIDEO: Tato kontroverzní Survivor osoba bude tančit ve StarDance 2024. S..re se kam může, křičí divá...16 dubna, 2024
VIDEO: Propadlé tváře, vylézající kosti. Podívejte se na extrémní zhubnutí hráčů po měsíci hladu a b...15 dubna, 2024
VIDEO: Survivor 2024 zná své datum konce. Podívejte se, kdy celá show na Voyo a Nově skončí15 dubna, 2024
VIDEO: Odvezla herečka Jirešová imunitu dceři jako Filip, nebo ji někomu předala? Toto se s imunitou...15 dubna, 2024
VIDEO: Hasič Filip se označil za hvězdného hráče a již se vidí v All Stars sérii: ,,Zařídím si to v ...12 dubna, 2024
VIDEO: Nelžu. K Sebastiánovi jsem se nahá netulila, jen jsme se zahřívali, brání se nařčení Ornella12 dubna, 2024
VIDEO: Takto si Pirát Survivorem zkazil pověst. Diváci ho již nemohou vystát. Egoistický, hloupý bl....12 dubna, 2024
VIDEO: Takto po měsíci vyhladovělí soutěžící pojídají už i chlupaté tarantule. Hnus, reagují diváci11 dubna, 2024
VIDEO: Milióny to nebudou. Filipovi hrozí za podvod "jen" tato částka. Mám strach, omlouvám se, říká11 dubna, 2024
VIDEO: Nemáš vůbec žádné ambice, je to za to, jak loupeš šlupky. Odkrytí tajného hlasování11 dubna, 2024
VIDEO: V Survivor 2024 právě vypadla nejznámější celebrita letošní řady. Výsledky, kdo opustil hru10 dubna, 2024
VIDEO: Lhal, porušil smlouvu s Novou. Novotný se nově vyjadřuje k podvodu Filipa a co s ním bude dál...10 dubna, 2024
VIDEO: Tato žena Survivor nevyhraje. Již je doma. Opálenou hráčku zahlédli v obchodě s oblečením10 dubna, 2024
VIDEO: Filip po hrozbě pokut otáčí: Mohl jsem být na ostrově neomezeně dlouho, blbě jsem se vyjádřil10 dubna, 2024
VIDEO: ,,Najdu si vás, vy h..." Zatímco byl Jakub Bína v Survivor, vykradli ho, zdemolovali mu celý ...9 dubna, 2024
VIDEO: Byl to účelový podvod. Hasičovi Filipovi hrozí pokuta až 2,5 mil. Kč. Vyjádření TV Nova zde9 dubna, 2024
VIDEO: Kvůli uším odstoupil? Diváci zpochybňují nemoc Bíny. Po sítích koluje toto video z technopárt...9 dubna, 2024
VIDEO: Moderátor Novotný omylem propálil, kdo vypadl ze Survivor. Tento kontroverzní hráč je již dom...8 dubna, 2024
VIDEO: Po Big Brother zkazili další světovou show, kříčí diváci. Novotný oznamuje, co bude s Survivo...8 dubna, 2024
VIDEO: Doživotní zdravotní následky. Doktor šokoval Jakuba Bínu: ,,Tato nemoc vám zůstane do smrti"8 dubna, 2024
VIDEO: Když bych zůstal, vyhodí mě z práce, vezmou mi byt, říká Filip. Bude to mít dohru, říká Novot...8 dubna, 2024
VIDEO: Svlékal mě donaha a smál se, že mám malý pen*s, říká Radek. Šikanu si vymyslel pro TV, říká J...5 dubna, 2024
VIDEO: Je tento hráč již také doma? Tuto fotku z letadla zveřejnil, potom rychle napsal, že šlo o ap...5 dubna, 2024
VIDEO: Filip kašle na slib, imunitu si nechal, veze ji synovi. ,,Jsem jak Michael Jordan, hejty nečt...4 dubna, 2024
VIDEO: Čemu nerozumíš?! Novotný toho má již také plné zuby, takto seřval hráče před všemi na tři dob...4 dubna, 2024
VIDEO: Je to za to, že tu řveš jak baba, nic dalšího ti říkat už nebudu, mazej domů. Odkrytí tajných...4 dubna, 2024
VIDEO: Neskutečné. Tito další 2 hráči odstupují v Survivor. ,,Bolí mě v uchu," řekl jeden z nich3 dubna, 2024
VIDEO: Tak to musíte vidět. Takto Radek ze Survivor dobyl Ameriku. Simon Cowell nestačí zírat3 dubna, 2024
VIDEO: Vždyť o něj nemá zájem, říkají diváci po hovoru Mikýře. Takto se jeho přítelkyně kritice brán...3 dubna, 2024
VIDEO: Novotný naložil Sebastiánovi: ,,Tvoje nálada srážela celý kmen, o problému jsi věděl," říká2 dubna, 2024
VIDEO: Toto se ještě nikdy nestalo. Největší twist za všechny 3 série Survivor. Toto se bude dít2 dubna, 2024
VIDEO: A jedeme dál. Tento soutěžící chce vypustit další duel, protože prý již vyplýtval dovolenou z...29 března, 2024
VIDEO: Sebastian se již stihl setkat s umírajícím tatínkem, takto dojemné setkání po letech probíhal...28 března, 2024
VIDEO: Tento další soutěžící Survivor má být údajně již také doma, prozradily to vstupenky na akci28 března, 2024
VIDEO: Děláš obrovskou chybu, budeš litovat, nikdo tě tu držet na sílu nebude. Odkrytí tajného hlaso...28 března, 2024
VIDEO: Umírá ti otec na rakovinu, dozvěděl se zpěvák Sebastian, v slzách ihned odstoupil ze Survivor28 března, 2024
VIDEO: Neuvěřitelné. Odstupuje opět další celebrita! Již pátá v pořadí. Tentokrát je to muž. Výsledk...27 března, 2024
VIDEO: Natáčení Survivor 2024 končí. Podívejte se, kdy porota, finalisté a vítěz začnou přilétávat d...27 března, 2024

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..