SuperStar 2018 nechává postoupit hlavně hendicapované zpěváky

Hendikepovaní zpěváci postpující v SuperStar 2018 často
Pěvecká show, která hledá napříč Česko Slovenskem zpěváky a zpěvačky za účelem obdržení titulu Česko Slovenské SuperStar 2018, má za sebou již většinu svých castingových dílů. V těchto dílech jsme mohli vidět, jak už to tak v podobných pěveckých pořadech bývá, spoustu dobrých, hodně špatných a málo vynikajících uchazečů.
Zajímavý trend, který televize Nova a Markíza divákům pravidělně v těchto castingových dílech ukazuje, je ten, že do dalšch kol postupují (kromě dobrého zpěvu) hlavně zpěváci, kteří mají svou životní cestu trnitější než jejich vrstevníci, a to skrz svůj zdravotní hendikep nebo sociální podmínky, ve kterých žijí.
Všímavý dívák si tak všimne, že většina postupujících soutěžících má určitý hendikap, který je ovšem nezastavil ve svém snu, stát se profesionálním zpěvákem či zpěvačkou.
Mezi nejzávažnější případy, které jsme dosud v SuperStar 2018 viděli, byla napřklad soutěžící z Ostravy, která měla vadu řeči, kterou ovšem během zpěvu nedávala znát. Další velmi smutným příběhem byla soutěžící, která ve svém mladém věku nemá rodiče a žije pouze se svou babičkou.
V tuto chvíli je v soutěži přes padesát soutěžících, kteří budou postupně vyřazování až zbyde semifinálová sestava, jež bude vystupovat v přímých přenosech. O těchto soutěžících už rozhodne televizní publikum.
Čtěte také:
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function adrotate_ad() in /data/web/virtuals/227562/virtual/www/domains/tvfans.cz/wp-content/themes/esplanade/single.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/227562/virtual/www/domains/tvfans.cz/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /data/web/virtuals/227562/virtual/www/domains/tvfans.cz/wp-blog-header.php(19): require_once('/data/web/virtu...') #2 /data/web/virtuals/227562/virtual/www/domains/tvfans.cz/index.php(17): require('/data/web/virtu...') #3 {main} thrown in /data/web/virtuals/227562/virtual/www/domains/tvfans.cz/wp-content/themes/esplanade/single.php on line 44