Přesně 10 let po skončení VyVolených se vrací Big Brother. Diváci prosí o návrat Terezy Pergnerové

Sponzorované odkazy

zdroj: nova.cz

Obrovské překvapení zažili v těchto dnech fanoušci a nadšenci kontejnerových reality show.

Po 18 letech se vrací do Česka a na Slovensko matka všech reality show Big Brother.

Show se vysílala na televizi Nova naposledy v roce 2005. Ve stejném roce se show vysílala také u našich slovenských bratrů.

Sponzorované odkazy:
zdroj: nova.cz

Televize Nova ohlásila v uplynulých hodinách casting pro novou sérii na své castingové facebook stránce určené zájemcům o účinkování.

,,Něco nového se chystá! Už brzy! Nenechte si nic ujít!“ píše TV Nova na stránce castingu.

O druhé sérii Big Brother Česko Slovensko se zatím ví velice málo. Diváky samozřejmě nejvíce zajímá, zda půjde o celebrity verzi, civilní verzi, či kombinace obojího podobně jako v Survivor.

Sponzorované odkazy:
zdroj: nova.cz, rok 2005

Více informací se dozvíme již brzy, kdy budou novinky o druhé sérii Big Brother postupně divákům odhalovány.

Pokud vás zajímá, kdy show odstartuje, můžete se více dočíst na naší fanouškovské stránce na facebooku ZDE, kde najdete také první video upoutávku s ukázkou grafiky a loga.

Sponzorované odkazy:

Server TVFANS bude u tohoto obrovského comebacku samozřejmě u toho, pokud se chcete dovídat průběžně nové aktuality o novém ročníku Big Brother Česko Slovensko, přidejte se na naší fanouškovskou stránku ZDE nebo můžete využít také diskuzní skupinku ZDE, ve které již fanoušci nový ročník této reality show rozebírají.

Jen připomeňme, že reality show Big Brother 2 se vrací symbolicky přesně po 10 letech od poslední čtvrté série reality show VyVolení, která se vysílala v Česku v roce 2013.

zdroj: internet

Historicky první díl první řady soutěže Big Brother se vysílal v Nizozemsku 16. září 1999. Televizní reality show, ve které žijí soutěžící přes tři měsíce v domě plném kamer a snaží se přestát hlasování diváků a získat vysokou finanční cenu, zaznamenala celosvětový komerční úspěch

Dosud se v hlavním vysílacím čase show vysílala v 70 zemích světa a show se stala ve své době historicky prvním průkopníkem kontejnerových reality show na světě.

Těšíte se na reality show Big Brother? Vyjádřete se v našem hlasování níže.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..