VIDEO: Takto si moderátor Mika spletl jména zemí na Eurovizi. Vidělo to 200 miliónů diváků

Sponzorované odkazy

V sobotu se konalo finále pěvecké mezinárodní písničkové soutěže Eurovision Song Contest 2022, ve kterém jsme viděli i českou účast.

Letošní ročník byl výjimečný v tom, že se toto klání uskutečnilo v Itálii, konkrétně v Turíně.

Kvůli válečnému konfliktu se v show neobjevilo Rusko.

Pokud jste sledovali výsledky, tak jistě již vítě, že letošní ročník vyhrála Ukrajina, která získala rekordní počet hlasů od diváků po celé Evropě.

Ve finále jsme viděli i českou účast – konkrétně skupinu We are domi, v čele s Dominikou Haškovou, která získala ve finále od diváků pouze pět bodů.

Jedním ze třech moderátorů letošní Eurovize byl i zpěvák Mika, kterému se povedlo několik trapných momentů během letošního ročníku Eurovision.

Tím prvním bylo, když označil rumunskou zemi za Španělsko. Tím druhým nepodařeným kouskem bylo, když označil Holandsko za Polsko.

Sponzorované odkazy:

Finále Eurovision Song Contest je nejsledovanější nesportovní akcí světa, přeřeky moderátora Miky tak vidělo přes 200 miliónů diváků po celé Evropě.

Pokud se chcete podívat na jeden z nich, tak video najdete na serveru YouTube.com zde.

Dívali jste se na letošní ročník Eurovision 2022? A fandili jste Dominice Haškové? Napište nám svůj názor na tuto soutěž do koemtnářů pod fotografii.

Foto: Česká televize

Sponzorované odkazy:
Čítajte tiež:
Chybí Vám Survivor? Kupte si tričko jako vzpomínku. Podpoříte dobrou věc

Reality show Survivor 2022 zná svého vitěze. Týden, co týden jsme mohli sledovat tuto show na obrazovkách televize Nova a Markíza. Je to již 14 dní, co nám reality show ĎALEJ ----->

VIDEO: Vítěz Vláďa prozradil, zda půjde do druhé série Survivoru

Reality show Survivor Česko Slovensko 2022 defitintině skončila. Známe posledního přeživšího, který si odnesl výhru 2.500.000 Kč, a který tak získal také titul vůbec prvního česko-slovenského vítěze této show. Pokud ĎALEJ ----->

VIDEO: Survivor 2022: Které soutěžící chtějí diváci do AllStars verze? (16.5.2022)

Reality show Survivor 2022 je za námi. Don't be overly flirtatious. Whilst it's enjoyable to tease her or interact with her in inside humor, maintain the thots near me discussions ĎALEJ ----->

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..