VIDEO: Prokletí nevěst ze show? Jedna v slzách zrušila svatbu, druhá hodila zásnubní prsten do Vltavy

Sponzorované odkazy

zdroj: nova.cz. Se souhlasem TV Nova

Mělo jít o pohádkovou svatbu, nakonec se vše proměnilo v srdcervoucí náhlý rozchod.

Před pár měsíci jsme vás informovali o tom, že růžička Daniela z první série Bachelor Česko se bude brát.

Ačkoliv se této nevěstě v show příliš nevedlo a soutěžící byla charizmatickým Honzou vyřazena, růžička potkala po svém příletu z Rhodosu v restauraci nového muže svých snů.

zdroj: nova.cz. Se souhlasem TV Nova

,,On tam obsluhoval. A pak jsem tam šla na další oběd, protože mě jeho charisma zaujalo, pak i na večeři a pak i s kamarádkou na večeři. No a nějak to všechno šlo fofrem. Já jsem typ, kdy jsem říkala, že vdavky nechám na potom, ne-li vůbec. A najednou bum a prstýnek a já jo, vlastně já tě miluju.“ radovala se tehdy růžička.

Jak už to tak v životě bývá, vše co rychle vystřelí nahoru, také rychle spadne dolů, a přesně to se stalo zmiňované nevěstě Daniele.

„,On je všechno v jednom, kamarád, přítel, úchvatný milenec, kuchař i uklízečka. Dá si sluchátka a tři hodiny tady uklízí a je pak úplně vyklidněný.  A já jsem vyklidněná z toho, že je uklizeno, takže perfektní.. Domluvili jsme se, že uděláme obřad v nejbližším kruhu a nebudeme za to utrácet statisíce. Ty pak radši utratíme někde na líbánkách. Protože co si člověk může dopřát krásnějšího než společné zážitky,“ byla tehdy nevěsta ze všeho nadšená.

zdroj: markiza.sk. Se souhlasem TV Markíza

Nevěsta nakonec svatbu zrušila. Důvod neprozradila, každopádně nyní se dává do kupy a odstříhává se od sociálních sítí, aby vše zpracovala a nabrala sílu.

„Zasnoubená už nejsem. On se rozešel se mnou. Ten, když se rozhodne, tak nepovolí. Každý svého štěstí strůjce. Omlouvám se, že to nedopadlo,“ řekla nevěsta pro nova.cz

zdroj: markiza.sk. Se souhlasem TV Markíza

Vypadá to, jako kdyby byly nevěsty ze show Ruža pre nevestu Česko prokleté, kromě zrušené svatby ze strany Daniely, se těsně před sňatkem rozešla i další nevěsta.

V pořadí druhá ex-nevěsta byla navíc natolik zasažena náhlým rozpadem vztahu, že dokonce zahodila zásnubní prsten do Vltavy. O jakou růžičku se jedná a jak hození do řeky vypadalo, se můžete podívat v následujícím videu.

zdroj: markiza.sk. Se souhlasem TV Markíza

„Svatba nebude. Nechci se příliš rozepisovat nebo zabíhat do detailů. Všichni dobře víte, jak jsem snila o pevném rodinném zázemí. Ale nemohla jsem se spokojit s něčím menším a lhát sama sobě,“ říká smutně další růžička

Video se jménem nevěsty společně s tím, jak tato ex-soutěžící hází zásnubní prsten do Vltavy, si můžete přehrát zde.

zdroj: markiza.sk. Se souhlasem TV Markíza

Je to čierne na bielom. Anička sa omylom preriekla, či vyhrala a tvorí s Rasťom pár po šou

Pozor, spoiler. Vyjádření Aničky na finále Let´s Dance, kterým prozradila informaci ohledně toho, zda je, či není single po skončení show, si můžete přehrát ve videu zde.

zdroj: markiza.sk. Se souhlasem TV Markíza

Nezmeškej žádnou další novinku k RUŽA PRE NEVESTU 3! Přidej se k nám na facebooku —> TADY <—

👇 Nepřehlédněte také: 👇

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TVFANS.cz
TVFANS.cz