Iveta Bartošová má dnes za úkol porazit Talentmanii
Dnes je 1. září 2010 a televize Nova s Markízou nasazují svou talentovou smršť v podobě pěti dílu Talentmanie za sebou. Televize Prima a televize Joj se budou snažit tento maratón alespoň trochu ovlivnit svou kuchařskou show Čápi s mákem, ve které vaří kontroverzní celebrity, které plní hlavní stránky bulvárních novin téměř denně.
V pondělí vařila Nora Mojseová, slovenská podnikatelka, která je jednou z nejkontroverznějších celebrit na Slovensku. První díl zažil u našich slovenských bratrů velký boom, televize Joj byla tímto prvním dílem leaderem na trhu a dokonce sledovanost byla skoro stejná jako konkurenční Talentmania, která se vysílala v neděli na Markíze.
Včerejší díl byl věnován Agátě Hanychové, která vařila v domě její maminky pro pět dalších celebrit (mezi kterýma je například Dolly Buster, Eva Máziková či Zuzana Belohorcová). Včerejší díl sledovalo na Primě 656 tisíc diváků.
Televize Prima dnes nasazuje svou nejžádanější celebritu – Ivetu Bartošovou. Ta je pro český bulvár zlatým dolem, několik bulvárních plátků prohlásilo, že když je na titulní straně právě Iveta, výtisky se prodávají ostošest a zisky jsou maximální. Televize Prima si tak schválně nechala tuto celebritu na dnešek, na start maratonu Talentmanie. Iveta Bartošová se tak dnes pokusí Talentmanii porazit. Podaří se jí to?
Více o kontroverzní show Čápi s mákem najdete zde.
Napsat komentář